HAKKIMIZDA

Beşeri hekim İnsanı, veteriner hekim İnsanlığı tedavi eder.

TÜSEDAD-LAB

Tüm Süt, Et ve Damızlık Sığır Yetiştiricileri Derneği liderliğinde ve Veteriner hekim Seda SEYFELİ ortaklığında, sürdürülebilir hayvan sağlığına hizmet etmek amacıyla, TÜSEDAD VETERİNER TEŞHİS VE ANALİZ LABORATUVARI olarak 2019 yılında faaliyete başlamış bulunuyoruz.

Bilgi birikimlerimizi günümüz teknolojisi ile birleştirerek çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Laboratuvarımızda zaman içinde Veteriner Hekim meslektaşlarımız ve alanında yetkin teknik personellerimizin desteği ile çiftlik ve ev hayvan türlerine tahlillerin sayısını günden güne arttı.

Artan dünya nüfusuna paralel olarak hayvan sağlığının, insan sağlığı üzerindeki etkisi göz ardı edilemez bu sebeble ; Ülkemiz hayvancılık sektörünün lokomotifi olan başta büyükbaş olmak üzere küçükbaş ve evcil hayvan hastalıklarının erken teşhisinin, etik değerlerden ayrılmadan güvenilir, ekonomik ve hızlı bir şekilde yapılması için Veteriner hekimlerimiz ve uzman kadromuz ile hizmet vermekteyiz.

Laboratuvarımız,2019 yılında Tarım ve Orman Bakanlığı’ndan almış olduğu yetki ve genel şartlar standardı bünyesinde, gıda ve veteriner teşhis analizlerini yapmaktadır.

Kalite Hedefimiz; Hizmetlerimizi ulusal ve uluslararası standartlara göre; eksiksiz, zamanında, kaliteli ve güvenilir şekilde sonuçlandırmak, alanımızdaki değişim ve dönüşümleri bilimsel yaklaşımla yakından takip ederek, çalışmalarımızı güncel revizyonlara uygun sürdürmektir.

VİZYONUMUZ

TÜSEDAD VETERİNER TEŞHİS VE ANALİZ LABORATUVARI olarak vizyonumuz;

Sağlıklı hayvansal ürün elde etmek amaçlı, iyi ve kontrollü yetiştiricilik uygulamaları kapsamında entegrelerle birlikte çalışmak.

Düzenli sürü kontrolleri ile süt ve besi sığırı yetiştiricilerine destek vermek,

Kedi-köpek klinikleri ve hayvan severlerin ihtiyaçları doğrultusunda yol arkadaşlarımızın sağlık ve mutlu yaşamlarına destek sağlamak,

Türkiye’deki hayvancılık sektörüne, sürekli gelişen teknolojileri ve dünyadaki en güncel laboratuvar teşhis ve analiz yöntemlerini kazandırmak,

Hayvancılık sektörünün laboratuvar hizmetlerine, en hızlı, güvenilir ve tarafsız bir şekilde erişebilmesini sağlamak,

ÖNCELİKLİ HEDEFLERİMİZDİR.

MİSYONUMUZ

TÜSEDAD VETERİNER TEŞHİS VE ANALİZ LABORATUVARI olarak misyonumuz;

TÜSEDAD derneğine üye olan süt işletmelerinin ve süt üreten diğer işletmelerin ve ayrıca pet klinikleri, kedi- köpek sahibi hayvan severlerin, at yetiştiriciliği yapan hara sahiplerimizin ve diğer hayvan severlerin, laboratuvar hizmetlerini verebilmek adına;

Yapılan işin tam anlamı ile doğruluğunu ve adaletli olmasını sağlamak,

Her üyeye, üreticiye ve hayvan severlere eşit imkanlar ile ticari-özel sırlarını korumak,

En güncel laboratuvar hizmetinin anlaşılır, erişilebilir ve güvenilir bir çalışma düzeninde olması,

Yüksek kalitede test hizmeti ile doğru sonuçlar elde edilecek bir sistem olarak çalışmak,

Hep güncel kalarak güvenilir ve hızlı sonuçlar sağlamak

BİRİNCİL GÖREVİMİZDİR.

×

MERHABALAR !

Bu mail Adresinden Bize Ulaşabilirsiniz. info@tusedadlab.com

× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?